bakara

Bakara Oyunu

Baccarat Nasıl Oynanır?

Şanslı Bakara Oyunları Oynamayı Öğrenmek

Bakara gazino oyunları bu gezegende en çok oynanan oyun seçeneklerinden birisidir. Türkçe Bakara oyunlarının amacı 3 olası sonuçtan birisi üzerine bahse girmektir; bu olasılıklar oyuncunun kazanması, dağıtıcının kazanması ve son olarak da beraberliktir. Açıkça görebileceğiniz gibi, her şey kurallar ve oyun oynanış biçimi bakımından belki de dünya üzerinde oynanan hiçbir oyunda olmadığı kadar oldukça kolay görünüyor!

Bakara Kağıtlarının Sayıları ve Değerleri

Gerçekten de her şey göründüğü kadar da kolaydır. Devam eden bir bakara oyununu kimin kazanacağını bilmek için söz konusu ellerin toplamını hesaplamak yeterli olacaktır. Oyunun amacı 9’u geçmeden bu sayıya mümkün olan en yakın toplamı elde etmektir; sonuçta dağıtıcı da dahil olmak üzere oyunda yanmadan elinde en yüksek toplamı bulunduran oyuncu kazanır.

Bakara oyunları kurallarına göre, 9’a en yakın ele sahip olan oyuncu oyunu kazanır. Doğru bir şekilde saymayı öğrenebilmek için, üzerinde 2 ile 9 arası rakamlar bulunan oyun kağıtlarının üzerinde bulunduğu değere sahip olduğunu, asların 1, on ve resimli kağıtların tamamının ise 0 (sıfır) değerini aldığını her zaman aklınızda bulundurmanız gerekir. Bazen elinize gelen kağıtlarla sayının 9’un çok üzerine çıktığı durumlarla karşılaşabilirsiniz, bu durumda yapılacak olan şey söz konusu el değerinden 10 düştükten sonra yeni bir toplam hesaplamaktır. Bu hesaplama şeklinde bir örnek vermek gerekirse, oyun başladıktan ve kağıtlar dağıtıldıktan sonra elinize bir 4 bir de 8 geldiğini düşünürsek, gördüğünüz gibi toplam 12 olmaktadır, bu durumda toplam el değerinden 10 düştüğünüzde elinizin değeri 2 olacaktır; bu pek de iyi bir sonuç sayılmaz değil mi? Böylesine düşük bir el değeri oluştuğunda her zaman üçüncü bir kağıt alma olasılığınız daha vardır, ancak bu belirli kurallara tabidir, ancak yine de Türkçe bakara oyunları oynaması oldukça kolay bir gazino oyunu olarak çok ilginizi çekecektir.

Bakara Oyun Türleri

 • Baccarat - Bakara
 • No Commission Baccarat
 • Baccarat High 
 • Baccarat Low 
 • Baccarat Low
 • Baccarat VIP 
 • Punto Banco Pro 
 • Punto Banco Pro High Limit 
 • Baccarat Gold 
 • Baccarat Gold
 • High Limit Baccarat 
 • Türkçe Canlı Bakara

Bakara – Bazı Hatırlatmalar

Ancak ve ancak bakara kağıtlarının tamamı dağıtıldıktan sonra kazanan oyuncuyu ve kazanan bahsi belirlemenin mümkün olduğunu unutmayın. Türkçe bakara oyununda sürekli uyanık olmanız ve iyi dğerlendirmeniz gereken şey, ne zaman başka bir kağıt isteyip ne zaman durmanız gerektiğidir, ancak bu aynı zamanda büyük ölçüde diğer oyuncuların ve ayrıca dağıtıcının ne kadar şanslı olduğuna başlıdır. 

Bakara İpuçları

Türkçe bakara oyununun kolaylığı sayesinde, her geçen gün daha fazla yeni ve meraklı oyuncu online en iyi bakara oyunlarını aramakta ve bu oyunları oynamaktadır. İşte bu yüzden, bu olaüanüstü oyunu en iyi şekilde oynayabilmenizi sağlamak için, bu oyuna ilgi duyan oyuncular için hazırlamış olduğumuz bir takım ipuçlarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz:

- Mikto bakara oyunlarında oynamak ve 8’den az destelerle oynanan yerleri tercih etmek sizin açınızdan çok daha akıllıca bir tercih olacaktır.

- Özellikle artık açıkça bilinen nedenlerden dolayı yeni başlayan oyunculara tavsiye edilebilecek olan bedava online bakara oyunlarını oynamak da dikkate alınabilecek olan iyi bir alternatif olacaktır.

İşte hepsi bu kadar. İyi eğlenceler ve bol kazançlar!

© Copyright 2019 - 2023 GazinoOyunlar.com - All Rights Reserved