tombala oyunu

Tombala

Tombala Oyna

Tombala Nasıl Oynanır?

Tombala bütün dünyada çok sayıda hayranı olan ve tüm dünyadaki en eski ve en geleneksel gazino oyunlarından birisidir. Bu oyunları seven insanlar, biraz para kazanmak için bir araya gelip oyunu oynamaktadır (normalde çok büyük ikramiyeler söz konusu olmaz). Ancak, eğlence ve heyecan dünyanın dört bir yanındaki insanlar rastsal sayı oluşturucusundan gelen sayıların göründüğü ekranlarda bir araya gelmektedir.

Tombala Oyunu

Son birkaç yıl içerisinde, online tombala oyunlarını oynayan oyuncu sayısı gözle görülür biçimde artmıştır. Bu olağanüstü popülerliğin ardındaki neden, oyunda herhangi bir stratejinin, sistemin ve en önemlisi de kuralın bulunmamasıdır. Türkçe tombala oyunlarını oynamak çok ama çok kolaydır. Tek yapmanız gereken şey, bir tombala kartı seçmek, bahsinizi yapmek ve sonucu bekleyerek kazandığınızı veya kaybettiğinizi öğrenmektir. Bu oyunu oynarken yine de yüksek sesle Tombala veya Çinko diye bağırabilirsiniz, ancak bu durumda sizi kimse duymayacaktır. Online Tombala oyunları sadece ve sadece gazinoya veya makineye karşı oynanır ve işte bu yüzden dünyanın birçok yerinde oyuncular bu oyunu geleneksel bir gazinoda oynamaktansa, online tombala oyunları oynamayı tercih ediyorlar. Ancak günümüzde teknoloji her alanda olduğu gibi kendisini burada da hissettirmektedir ve küçük “mücizeler” kandilerini internetin dört bir yanında göstermektedir. Günümüzde bazı Türkçe tombala gazinoları çeşitli odalarda oyun oynatmakta ve bu odalarda dünyanın dört yanından insanlara karşı oynarsınız. İşte etkileşim diye buna denir!

Tombala Oyunları

 • Bingo - Tombala
 • Pop Bingo 
 • Electro Bingo 
 • Mayan Bingo 
 • Pharaoh Bingo 
 • Samba Bingo 
 • 6 Card Bingo 
 • Beach Ball Bingo 
 • Hi Lo Bingo 
 • Reely Bingo 
 • Bingo Classic 

Şanslı Tombala Oyunları

Tombala kategori olarak bir gazino oyunudur ve tamamen şansa bağlı bir oyundur. Türkçe tombala oyununu oynayan çok sayıdaki oyuncu kazanma şanslarını arttırmak için birden fazla tombala kartı satın almaktadır. Aynı zamanda, birçok site tarafından sunulan büyük ikramiyeler için de yarışabilirsiniz, dolayısıyla bu oyunlarda kazandığınızda normalin çok ama çok üzerinde bir kazanç elde edebilirsiniz. Ama dikkatli olun! Bu ikramiyeleri tercih etmeniz durumunda, sizi oldukça çetin bir rekabet beklemektedir, dolayısıyla bu oyunları kazanmak hiç de kolay bir şey değildir.

Online Tombala Çeşitleri ve Tombala Tüyoları

Ancak, bu oyunu oynarken şansınız olduğu sürece, mümkün olduğunca çok sayıdaki tombala oyununu oynayabilir ve pratik yapabilirsiniz; buna bedava oyun modu da dahildir. Bu günlerde belki de şanslı günlerinizden birisine denk gelir ve büyük kazanç elde edebilirsiniz!

Tombala oyunlarının oynanma şekli bölgeden bölgeye ve ülkeden ülkeye fark göstermektedir. Oyun çeşitleri arasındaki en büyük fark, oyunda kullanlan topların sayısıdır. İşte kullanılan top sayısı oyunun çeşidini ve özelliklerini belirlemektedir. Örneğin, tombala oyunlarını 75 topla veya 90 topla oynayabilirsiniz. Eğer 75 toplu tombala oyunlarını oynamaya karar verdiyseniz, lütfen tek bir bahsin yalnızca bir kere kazanabileceğinin farkında olun. Ancak 90 toplu tombala oyunlarında durum böyle değildir, bu oyunlarda aynı anda üç bahis de kazanabilir. Bu, eğer kazanma şansınızı az da olsa arttırmak istiyorsanız, kazanan kombinasyonların çok daha fazla olduğu ve dolayısıyla birçok kartla çekiliş esnasında kazanmak için birçok seçeneğin söz konusu olabileceği 90 toplu tombala oyunlarını tercih etmeniz gerektiği anlamına gelmektedir.

Son bir hatırlatma: her zaman bulunduğunuz ülkenin mevzuatını kontrol edin ve oynamayı istediğiniz oyunun onaylanmış olup olmadığını ve hangi türlerini oynayabileceğinizi görün.

© Copyright 2019 - 2023 GazinoOyunlar.com - All Rights Reserved